APIE RENGINĮ

APIE RENGINĮ

Kodas: GAMTA – 2012 m. gimęs aktyvaus laisvalaikio renginys, kuris įgauna vis didesnį pagreitį ir po truputį tampa aktyvaus laisvalaikio ir muzikos festivaliu, kuris rengiamas Panevėžio miesto pašonėje. Iš pradžių vykęs Žaliojoje girioje esančioje stovykloje „Vaikystės šilelis“ jubiliejinį – penktąjį – kartą renginys persikėlė į „Trimito“ stovyklą. Šis renginys yra skirtas tiek jaunam, tiek senam, tiek mažam, tiek dideliam. Renginyje būna tiek veiklų, jog tiesiog neįmanoma pasakyti, kad nebuvo ką veikti! Dalyviai savo jėgas išmėgina orientavimosi varžybose, dalyvauja mini futbolo, tinklinio, naktinio krepšinio, virvės traukimo ir kitose varžybose, rungiasi su kitais linksmosiose estafetėse, išmėgina įvairias veiklas – laipiojimo trasą medžiuose, laipiojimo sieną, protmūšį ir kt. Vakare laukia pašnekesiai prie bendro laužo ir energingas muzikos grupių koncertas! Ištvermingiausiųjų laukia naktinės orientavimosi varžybos ir šokiai diskotekoje! Be abejo, galima romantiškai pasivaikščioti po žvaigždėtu dangumi :) Kiekvienas gali pasirinkti veiklas, kurios yra arčiausiai širdies ir teikia didžiausią malonumą. Užduotys rengiamos taip, kad dalyviai patirtų daug nuotykių, išgyventų tikras emocijas ir kitais metais norėtų vėl sugrįžti. Kodas: GAMTA – aktyvaus laisvalaikio festivalis, kuris ilgai išlieka atmintyje!

ISTORIJA

Nors šis renginys ir pakankamai naujas, tačiau turi seną istoriją. Prieš du dešimtmečius aktyvus keliautojas, turistas, gamtos mylėtojas Haroldas Vilbrantas sugalvojo turizmo technikos varžybas „Auksinis ruduo“. Jų pagrindinis akcentas buvo tai, jog jos vykdavo aplink Panevėžį ir būdavo labai aukšto lygio. Į šias varžybas suvažiuodavo daug komandų nors jos niekada nebuvo įtrauktos į šalies čempionato įskaitą. Haroldas bendravo ir bendradarbiavo su įvairiomis organizacijomis, padėdavo joms, o jos padėdavo organizuoti varžybas. Deja, 2001 m. Haroldas Vilbrantas žuvo, o varžybas perėmė kiti organizatoriai.
Jaunimo turizmo ir aktyvaus laisvalaikio klubas „Klajūnas“ nuo pat įsikūrimo galvojo apie savo turizmo technikos varžybų organizavimą. Žengiant trečiuosius gyvavimo metus, sėkmingai suorganizavus nuotykių lenktynes „Pažink Panevėžį“, dviračių orientacines bei kitus renginius, nuspręsta, kad jau esame pakankamai stiprūs ir pajėgūs įgyvendinti šią savo idėją ir sugrąžinti istoriją į savo vietas. Nuo ankstesnių Haroldo Vilbranto organizuotų varžybų šis renginys skiriasi tuo, jog vyksta ne tik turizmo technikos varžybos, bet ir daug kitų veiklų. Šiame festivalyje rengiamos turizmo technikos varžybos skiriamos H.Vilbranto atminimui. 


 
Klajūnas
Panevėžio rajono savivaldybė
Slaptas Bunkeris
Produktas
Bendruomenių rūmai