INFORMACIJA (D.U.K.)

APGYVENDINIMAS

Festivalio dalyviai apgyvendinami tik stovyklos nameliuose. Nameliuose yra kambariai, kuriuose yra po keletą lovų. Festivalio dalyviai turi atsivežti savo miegmaišius. Bus galimybė nusiprausti duše. Už nakvynę susimokėti vietoje grynais pinigais – 5€ asmeniui. 

 

DALYVIAI BE NAKVYNĖS

Gali būti dalyvių, kurie nori dalyvauti tik vieną dieną. Gali būti tokių, kurie nenori nakvoti stovyklos nameliuose. Bet kokiu atveju VISI įeidami į festivalio teritoriją PRIVALĖS sumokėti nakvynės mokestį. Tiems, kurie nenakvos – tai bus nakvynės užstatas. Paliekant festivalio teritoriją užstatas bus grąžinamas. Teritoriją reikės palikti po koncerto pabaigos. Konkretus laikas bus praneštas festivalio metu.

 

NEPILNAMEČIAI ASMENYS

Nepilnamečiai asmenys festivalyje gali dalyvauti TIK su tėvų, trenerių ar lydinčių asmenų priežiūra. Atvykus į festivalio teritoriją lydintis asmuo turės pasirašyti atsakomybės sutartį už nepilnamečius asmenis.

 

AUTOMOBILIAI

Automobiliai į festivalio teritoriją bus įleidžiami 2017 m. rugsėjo 23 d. 9.00-18.00 val. Kitu metu įvažiavimas bus užtvertas. Įvažiavus į teritoriją savanoriai parodys, kur palikti automobilį. Festivalio teritorijoje gali važinėti tik organizatorių ir aptarnaujančio personalo transportas.

 

BILIETAI

Dalyvio bilietai įgyjami užpildžius registracijos formą – asmeninę arba komandinę – šiame puslapyje, sumokėjus dalyvio mokestį ir gavus patvirtinimą iš mūsų, jog tiek registracija, tiek mokėjimai gauti.

 

Jeigu nerandate atsakymo į Jums rūpima klausimą – susisiekite tinklapyje nurodytais kontaktais.

 

 
Klajūnas
Panevėžio rajono savivaldybė
Slaptas Bunkeris
Produktas
Bendruomenių rūmai