Privatumo politika

Bendroji informacija

Ši privatumo politika (toliau – Privatumo politika) taikoma Jaunimo turizmo ir aktyvaus laisvalaikio klubo „Klajūnas“ interneto svetainės gamta.klajunas.eu lankytojams ir besinaudojantiems mūsų paslaugomis internetu. Jaunimo turizmo ir aktyvaus laisvalaikio klubo „Klajūnas“ Facebook ir Instagram paskyroms yra taikoma ši Privatumo politika ir atskira socialinių tinklų privatumo politika, su kuria galite susipažinti čia.

Jūsų duomenų, nurodytų šioje Privatumo politikoje, valdytojas yra Jaunimo turizmo ir aktyvaus laisvalaikio klubas „Klajūnas“, juridinio asmens kodas 302612369, adresas Statybininkų g. 46-34, Panevėžys, telefonas +370 654 93265, el. pašto adresas info@klajunas.eu (toliau – JTALK „Klajūnas“).

Valdytojas gali bet kuriuo metu peržiūrėti ir pakeisti privatumo politiką, todėl rekomenduojame periodiškai patikrinti, ar esate susipažinę su aktualia privatumo politikos redakcija. Aktualios privatumo politikos redakcijos paskelbimo data yra nurodyta apatinėje šios Privatumo politikos dalyje.

JTALK „Klajūnas“ gerbia Jūsų privatumą ir saugo Jūsų asmens duomenis, kuriuos mums pateikiate ir kuriuos mes surenkame taip, kaip nurodyta šioje Privatumo politikoje. Šioje Privatumo politikoje paaiškinama, kodėl mes renkame Jūsų asmens duomenis ir kaip juos naudojame.

Tvarkymo tikslai

Mes Jūsų pateiktus arba mūsų surinktus asmens duomenis naudojame šiais tikslais:

 • statistikos analizei apie bendras charakteristikas ir užsiregistravusių asmenų elgesį, siekiant išsiaiškinti poreikius, susijusius su tam tikromis sistemos paslaugomis bei išanalizuoti jų efektyvumą. Be šių duomenų negalėtume tinkamai keisti bei redaguoti sistemos turinio ir siūlomų paslaugų;
 • paslaugoms plėtoti, stebėti ir gerinti, tikslinei reklamai tobulinti ir kitais tikslais. Šiuo tikslu kaupiama anoniminė informacija: bendri paieškos žodžių sąrašai iš įvairių paieškos programų;
 • atsakyti į Jūsų užklausas;
 • panaudoti asmens informaciją, užregistruojant jį dalyvauti organizuojamame renginyje;
 • panaudoti asmens informaciją, jei asmuo, dalyvaudamas organizuojamuose žaidimuose ar konkursuose laimi prizą ir reikia susisiekti su juo;
 • susisiekti ir pranešti apie pakeistas ar atnaujintas paslaugas, renginių pasikeitimus, šios Privatumo politikos ar žaidimų ir konkursų taisyklių pakeitimus.

Slapukai. Kas tai yra ir koks jo tikslas?

Slapukas (cookie) yra mažas failas, kuris siunčiamas į naršyklę ir yra išsaugomas Jūsų įrenginyje kai apsilankote internetinėje svetainėje, pavyzdžiui www.klajunas.eu.

Slapukai palengvina vartotojo naršymą jau lankytoje internetinėje svetainėje. Jų pagalba lankytojas greičiau gali prieiti prie jį dominančios informacijos (Pvz.: prisijungti prie savo paskyros jau lankytoje svetainėje, peržiūrėti savo pirkinių krepšelio turinį ar nebematyti neaktualių reklamos pasiūlymų). Taip pat slapukų pagalba internetinės svetainės gali rinkti informaciją apie savo lankytojų naršymo svetainėje ypatumus (Pvz.: kiek lankytojų aplanko svetainę, kokius puslapius jie lanko dažniausiai, o kokių puslapių neskaito visai). Ši informacija padeda svetainės administratoriams maksimaliai tenkinti svetainės lankytojų poreikius, kuriant svetainės turinį pagal lankytojų naršymo tendencijas.

Slapukus taip pat galima ištrinti arba išjungti. Tai padaryti galima naudojant Jūsų pasirinktos naršyklės valdymo įrankius. Informaciją kaip ištrinti arba išjungti slapukus galima rasti internetinėse paieškos sistemose suvedus paieškos frazę „Kaip ištrinti slapukus“.

Išjungus slapukus ne visada turėsite galimybę naudotis visomis tam tikrų svetainių siūlomomis funkcijomis.

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas.

Komunikacijos įrankiai

Interneto svetainėje yra sudaroma galimybė susisiekti su Valdytoju užpildant užklausos formą (Tinklapio skiltis „Kontaktai“) bei kreipiantis interneto svetainėje nurodytu elektroninio pašto adresu. Su Valdytoju taip pat galima susisiekti per socialinius tinklus Facebook bei Instagram.

Tikslu atsakyti į Jūsų pateiktą paklausimą ir išsaugoti susirašinėjimo įrodymus (įgyvendindamas teisėtą interesą vykdyti efektyvią komunikaciją ir išvengti su asmenų aptarnavimu susijusių ginčų), JTALK „Klajūnas“ tvarkys Jūsų formoje pateiktus duomenis (vardas, pavardė, el. pašto adresas, užklausos pobūdis, žinutės tekstas). Šiuo atveju taip pat tvarkoma paklausimo gavimo data, laikas.

Paklausimą pateikiant per socialinius tinklus Facebook ir Instagram, tvarkomas vartotojo vardas, pavardė ir susirašinėjimo su JTALK „Klajūnas“ atstovu turinys.

Paklausimą siunčiant interneto svetainėje nurodytais elektroninio pašto adresais, tvarkomas vardas, pavardė, elektroninio pašto adresas, elektroninio laiško data, laikas ir susirašinėjimo su JTALK „Klajūnas“ atstovu turinys.

Kartu su paklausimais pateikti asmens duomenys ir tolimesnis jūsų bei Valdytojo atstovo susirašinėjimas bus saugomas tiek, kiek tai bus reikalinga siekiant įvykdyti konkrečią užduotį bei užtikrinti Valdytojo teisių įgyvendinimą.

Jūsų asmens duomenų tvarkymo pagrindas – Jūsų sutikimas, kurį išreiškiate siųsdami savo užklausą mums.

Duomenų perdavimas

Jūsų asmens duomenys nebus atskleisti jokiems tretiesiems asmenims, išskyrus JTALK „Klajūnas“ partnerius, be kurių negali būti sklandžiai teikiamos paslaugos, aprašytos šioje Privatumo politikoje. Tokiais asmenimis gali būti duomenų bazių programinės įrangos tiekėjai, duomenų bazių ir interneto svetainės administravimo paslaugų teikėjai, elektroninių laiškų siuntimo paslaugos teikėjai ir pan.

Jūsų asmens duomenys taip pat gali būti pateikiami valdžios arba teisėsaugoms įstaigoms, pavyzdžiui, policijai arba priežiūros institucijoms, tačiau tik joms pareikalavus ir tik tada, kai reikalaujama pagal taikomą įstatymą arba siekiant užtikrinti mūsų teises arba mūsų klientų, darbuotojų ir išteklių saugumą.

Jūsų teisės

Jūs turite šias teises, susijusias su Jūsų asmens duomenimis:

 • prašyti, kad JTALK „Klajūnas“ leistų susipažinti su duomenimis ir juos ištaisytų arba ištrintų, arba apribotų duomenų tvarkymą;
 • teisę nesutikti, kad duomenys būtų tvarkomi;
 • teisę gauti savo asmens duomenis susistemintu, įprastai naudojamu ir kompiuteriu skaitomu formatu (teisė į duomenų perkeliamumą);
 • teisę atšaukti sutikimą;
 • teisę pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai.

Jūs galite pasinaudoti šiomis savo teisėmis kreipdamiesi į JTALK „Klajūnas“ šioje Privatumo politikoje nurodytais kontaktais.

Kontaktinė informacija

Siekdami pasinaudoti savo teisėmis, susijusiomis su Jūsų asmens duomenimis, arba iškilus klausimams dėl šios Privatumo politikos, galite kreiptis Jums patogiu būdu nurodytais kontaktais:

Jaunimo turizmo ir aktyvaus laisvalaikio klubas „Klajūnas“
Juridinio asmens kodas: 302612369
Statybininkų g. 46-34, Panevėžys
Tel.: +370 654 93265
El. pašto adresas: info@klajunas.eu

Galiojimas ir pakeitimai

Ši Privatumo politika galioja nuo 2018 m. lapkričio mėn. 15 d. Jei pakeisime šią Privatumo politiką, paskelbsime jos atnaujintą versiją šioje interneto svetainėje.

Privatumo politikos pakeitimai ir (ar) papildymai įsigalioja po jų paskelbimo interneto svetainėje momento.